Kurs ratowniczy Rescue Diver Zobacz większe

Kurs ratowniczy Rescue Diver

Nowe

Kurs nurkowania, RESCUE

Rescue Diver

Przygotuj się na poważny i satysfakcjonujący kurs.
Kurs Rescue Diver otworzy Tobie drzwi do kariery zawodowej.

Więcej szczegółów

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

PADI, Rescue Diver, nurek ratownik

Rescue Diver

Przygotuj się na poważny i satysfakcjonujący kurs.

Jest to kurs budujący zaufanie we własne siły i umiejętności - jest to doświadczenie, którego nie należy pominąć. Jest to oczywiście zabawa, ale bardzo poważna zabawa.

Kurs nurka ratownika wzmocni Twoje zaufanie do posiadanych już umiejętności nurkowych. Przygotuje Cię do zarządzania różnymi sytuacjami awaryjnymi przy pomocy różnorodnych technik.

Będzie to wartościowe doświadczenie, które pomoże Ci opanować sytuacje awaryjne podczas nurkowania i zwiększy świadomość tego, co dzieje się w Twoim otoczeniu na powierzchni i pod wodą.

Większość osób posiadających uprawnienia na poziomie Rescue Diver uważa, że kurs ten jest jednym z poważniejszych wyzwań, a nawet jednym z najbardziej wymagających szkoleń.

Po kursie, który jest ostatnim kursem w pionie rekreacyjnym, zauważysz, że inni nurkowie bardzo chętnie nurkują właśnie z Tobą.

Po ukończeniu kursu Rescue Diver i pięciu specjalizacji, PADI automatycznie nada Tobie prestiżowy stopień Master Scuba Diver. Poczujesz wtedy respekt i szacunek ze strony innych nurków.

Przed przystąpieniem do kursu Rescue musisz mieć aktualne zaświadczenie o ukończeniu kursu pierwszej pomocy - EFR, lub inne np. organizowane przez stacje pogotowia ratunkowego.

Kurs Rescue Diver otworzy Tobie drzwi do kariery zawodowej.

Schemat szkolenia

  • Rozwijanie wiedzy teoretycznej - pięć modułów teoretycznych zakończonych egzaminem.
  • Szkoleniowe sesje ratunkowe (12 umiejętności nurkowych) - zajęcia na basenie i w wodzie otwartej.
  • Symulowane scenariusze wypadków (4 scenariusze wypadkowe symulujące rzeczywiste zdarzenia, typowe dla Twojego regionu nurkowego). Wszystkie scenariusze odbywają się na wodach otwartych.

W ramach kursu

  • Oryginalny podręcznik PADI do kursu Rescue Diver (w języku polskim)
  • Tabela ze wskazówkami do udzielania pierwszej pomocy
  • Dyplom Rescue Diver
  • Naszywka Rescue Diver

Po ukończeniu Rescue Diver

Po ukończeniu kursu Rescue Diver możesz obrać dwie drogi kontynuacji edukacji nurkowej - ścieżkę Master Scuba Diver (Mistrz Nurkowania Padi), oraz ścieżkę instruktorską.

  • Certyfikacja na poziomie Master Scuba Diver jest najwyższym stopniem nurkowym Padi, jaki możesz uzyskać podążając rekreacyjną ścieżką edukacyjną. Jako drzwi do nowych doświadczeń i przygód nurkowych, stopień Master Scuba Diver oferuje najwyższy poziom uznania umiejętności dla nurków, którzy nie chcą sie zajmować nurkowaniem profesjonalnie.
  • Edukacyjna ścieżka instruktorska rozpoczyna się wraz z kursem Divemaster. Ma on na celu rozwinięcie umiejętności kierowniczych oraz uzyskanie szerokiej i dogłębnej wiedzy z zakresu teorii i praktyki nurkowania. Certyfikacja na tym poziomie nie tylko wyróżnia Cię jako doświadczonego i profesjonalnego nurka, ale także otwiera drzwi do kariery w nurkowaniu jako Instruktor Nurkowania.

Jestem zainteresowany kursem

Zobacz najbliższy termin

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kurs ratowniczy Rescue Diver

Kurs ratowniczy Rescue Diver

Kurs nurkowania, RESCUE

Rescue Diver

Przygotuj się na poważny i satysfakcjonujący kurs.
Kurs Rescue Diver otworzy Tobie drzwi do kariery zawodowej.

Napisz opinię