Dostawa towarów 

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się transportem własnym, przesyłką kurierską lub pocztą. Koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia

Termin realizacji dostawy wynosi od 24 h do 3 dni roboczych licząc od dnia złożenia przez Klienta Zamówienia w przypadku wybrania opcji: płatność gotówka przy odbiorze lub zaksięgowania wpłaty na naszym koncie w przypadku wybrania opcji: płatność przelewem, kartą kredytową (przedpłata). Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym magazynie czas realizacji zamówienia może wydłużyć się (wówczas Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji).

 Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu cnoctopus.pl oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar paragonu lub faktury VAT.